Děti, pomozte nám vyzdobit Galerijní tramvaj a zapojte se do soutěže!

V březnu bude v Brně jezdit “ombudsmanská tramvaj”, ve které představíme, jak ombudsman pomáhá dětem. Abychom měli tramvaj krásnou, prosíme děti o pomoc s její výzdobou.

Zapoj se a pošli nám své obrázky na téma ombudsman! Vybrané obrázky si celý březen budou prohlížet cestující v Brně, kterým tak zpříjemníš cestu. Tři obrázky navíc vybereme a děti za ně odměníme.

Podmínky soutěže

Nakresli nám podle svého výběru:

  • Jak si představuješ ombudsmana?
  • Co dělá ombudsman pro děti?
  • Kde pracuje ombudsman?

Svůj výtvor pošli buď ve formátu A4 na výšku nebo A3 na šířku do 4. 2. 2022 na adresu Kancelář veřejného ochránce práv, Údolní 39, 602 00 Brno a na obálku napište heslo "tramvaj". Můžeš poslat také scan obrázku e-mailem na adresu salina@ochrance.cz**.

Soutěže se mohou zúčastnit všechny děti do 15 let včetně. Do soutěže se zapojíš tak, že pošleš svůj obrázek. Tři odměněné obrázky budou určeny výběrem ombudsmana a jeho zástupkyně. Obdrží balíček s upomínkovými předměty ombudsmana a med od jeho včel. Ceny pošleme poštou.

Zasláním obrázku souhlasíš s jeho publikací v Galerijní tramvaji a na sociálních sítích Kanceláře veřejného ochránce práv i se zpracováním osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, věk a e-mailová adresa či adresa bydliště. E-mail ani adresa se nikde veřejně neobjeví, využijeme je jen pro případné kontaktování ohledně výhry. Záleží také na Tobě, zda na obrázku přímo uvedeš své jméno a příjmení a takto bude obrázek v případě jeho vybrání publikován nebo zda se rozhodneš, že nechceš jméno u obrázku publikovat a jen nám ho sdělíš samostatně pro případnou potřebu kontaktování s výhrou.

Pro více informací o zpracování osobních údajů můžeš kontaktovat pověřenkyni pro ochranu osobních údajů JUDr. Veroniku Gabrišovou (veronika.gabrisova@ochrance.cz).

Pořadatelem soutěže je Kancelář veřejného ochránce práv, Údolní 39, 602 00 Brno.