Bubnujeme, aby bylo děti lépe slyšet!

Násilí na dětech je kolem nás, i když ho často nevnímáme nebo nevidíme. Nechceme hlas dětí bagatelizovat, přehlížet a vnímat jako něco, co se nás netýká.

Při své práci se bohužel stále setkáváme i s dětmi, jejichž hlas není slyšet vůbec. Jsou to děti žijící většinu života v institucích, děti na psychiatriích či ohrožené děti.

Podpoř spolu s námi dětství bez násilí pro všechny děti!

Zítra je Světový den prevence týrání a zneužívání dětí. Organizace Locika už na dnešek připravila Bubnovačku – preventivní happening, který má symbolicky upozornit na důležitost ochrany dětí před násilím a otevřít ve společnosti téma včasné prevence.

Zabubnuj si společně s dětmi z naší dětské skupiny „Motejlci“ a připomeň si, že hlas dětí je důležitý! Přizvi klidně přátele, natočte se, vyfoťte se a sdílejte to do FB události Bubnuj, aby bylo děti lépe slyšet 2022.

Pokud sám/sama potřebuješ pomoct, neboj se nám napsat nebo koukni na další možnosti řešení.

Dětská skupina Motejlci je naše „školka“. Zázemí má přímo v naší kanceláři a chodí do ní děti našich zaměstnankyň a zaměstnanců. Skvělý benefit, které zjednodušuje moha rodinám s malými dětmi fungovat jako „máma a táta“ a být přitom aktivní v pracovním životě.