boxporn.org
pornbed.net
bdsmhd.net
pornobed.org
 
Úvodní strana > Aktuality > Mezinárodní den životního prostředí

Mezinárodní den životního prostředí

5.06.2021

Pátý červnový den si připomínáme Mezinárodní den životního prostředí. Jak se snaží k ochraně životního prostředí přispět ombudsman?

Jak se snažíme o ochranu životního prostředí?

Ombudsman může šetřit postup úřadů. A mnoho těchto úřadů se zapojuje do rozhodování o prostředí kolem nás. Oblast ochrany životního prostředí totiž zahrnuje například nakládání s vodami (budování kanalizací či studní, vypouštění odpadních vod, realizace protipovodňových opatření aj.), ochranu před znečištěním ovzduší či ochranu lesů a zemědělského půdního fondu. Zabývá se také problémem skládek odpadů, hornickou a báňskou činnost a záležitosti související s myslivostí nebo rybolovem.

Chtěl bys životnímu prostředí také pomoct?

Stačí začít u sebe – třídit odpad, šetřit s vodou či chránit ohrožené druhy zvířat. Inspirovat se můžeš stránkách ČTedu, které k příležitosti Mezinárodního dne životního prostředí vybralo množství zajímavých videí a připravilo nejrůznější pracovních materiály.

Na našem youtube kanálu nalezneš také podcast Na kávu s ombudsmanem, ve kterém se věnujeme nejrůznějším oblastem. Jeho 26. díl bude právě o nakládání s odpadem.

Sdílet stránku 
 
Mapa webu   -   O webu  -  Tisknout stránku   -   Přístupnost webu   -  
vyrobila Omega Design
 
dataLayer.push({'event': 'page'});