boxporn.org
pornbed.net
bdsmhd.net
pornobed.org
 
Úvodní strana > Užitečné odkazy > Užitečné odkazy

Užitečné odkazy

Na těchto internetových stránkách najdeš nejen zajímavé informace, které se ti mohou hodit, ale i spoustu rad nebo pomoc.

www.detiamedia.cz  - Jde o projekt Rady pro rozhlasové a televizní vysílání s informacemi a diskuzí o médiích a jejich vlivu na děti a dospívající.

http://alik.idnes.cz/  - stránky pro děti. Obsahují hry, soutěže, návody, poradnu pro nejrůznější problémy, "klubovnu" k povídání s novými kamarády aj.

Budujeme Evropu pro děti a s dětmi  - dokument Rady Evropy určený každému do 18 let s vysvětlením jejich práv.

Práva hospitalizovaných dětí

Zásady ochrany osobních údajů on-line

Úmluva OSN o právech dítěte (ilustrovaná verze )

Právo na dětství  - stránky o právech dětí i s poradnou, jak řešit některé problémy a obtížné situace

Linka Ztracené dítě  - Linka 116000 pro telefonickou krizovou pomoc. Je zaměřena zejména na pomoc v problematice ztracených a pohřešovaných dětí (útěky, únosy, včetně rodičovských únosů), dětí sexuálně zneužívaných a vykořisťovaných, ale jejím cílem je i široké preventivní působení. Pokud má kdokoliv podezření na jakékoliv ohrožení dítěte, je důležité, aby dítě chránil tím, že své obavy bude aktivně řešit. Na linku 116 000 mohou zavolat lidé, když mají např. strach o dítě a neví, jak mají a mohou postupovat, tak i v situaci, kdy dítěti či rodině nebezpečí teprve hrozí (např. rodičovský únos v souvislosti s rozpadem rodiny, rozvodem manželství, apod.). Více najdete zde:  Informační list (323.6 kB, Adobe Acrobat dokument).  Leták (1.5 MB, Adobe Acrobat dokument).

Sdílet stránku 
 
Mapa webu   -   O webu  -  Tisknout stránku   -   Přístupnost webu   -  
vyrobila Omega Design
 
dataLayer.push({'event': 'page'});